Udostępnij

Dobrze zaprojektowany i intuicyjny menedżer haseł i wypełniacz formularzy, który pomaga bezpiecznie przechowywać hasła i poufne dane w zaszyfrowanej bazie danych

RoboForm to w pełni funkcjonalna i zorientowana na użytkownika aplikacja macOS zaprojektowana specjalnie w celu ułatwienia zarządzania hasłami i kontami.

Dzięki RoboForm musisz tylko zapamiętać hasło główne i pozwolić RoboForm zapamiętać wszystkie twoje hasła. Loginy RoboForm w stylu zakładek mają na celu automatyczne logowanie do twoich ulubionych stron internetowych jednym kliknięciem przycisku myszy.

Prosty menedżer haseł i wypełniacz formularzy

Najlepsze w RoboForm jest to, że jest on powszechnie dostępny na komputery Mac, PC, iOS, Android, Windows Phone i urządzenia USB. Jednocześnie zaawansowana technologia synchronizacji RoboForm stale aktualizuje wszystkie urządzenia o najnowsze zmiany.

Zobacz - >  Movie Explorer Mac 2.1.2 - Pobierz

RoboForm wykorzystuje wiodącą w branży technologię szyfrowania w celu bezpiecznego przechowywania haseł i danych osobowych. Opcje wieloskładnikowe są również dostępne dla wymagających użytkowników, którzy szukają dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Bezpiecznie przechowuj swoje dane osobowe i synchronizuj je między urządzeniami

Ponadto RoboForm zapewnia również przydatny moduł wypełniający formularze, który umożliwia wypełnianie formularzy kilkoma kliknięciami myszy. Funkcja tożsamości RoboForm bezpiecznie przechowuje imię i nazwisko, adres, adres e-mail, karty kredytowe i inne powiązane informacje, których można użyć do automatycznego wypełniania formularzy internetowych.

RoboForm zawiera również potężny generator haseł, którego można używać do tworzenia złożonych i unikalnych haseł dla każdej witryny i konta.

Co więcej, RoboForm oferuje dodatki dla Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera i Safari, aby pomóc ci uzyskać dostęp do ulubionych loginów i zakładek.

Zobacz - >  Keeper Mac 14.13.3 - Pobierz

Skorzystaj z wbudowanej funkcji udostępniania i udostępnij swoje dane logowania, zakładki, kontakty i sejfy

Z przyjaznego dla użytkownika interfejsu RoboForm, możesz szybko uzyskać dostęp do swoich tożsamości, loginów i sejfów, które możesz udostępnić do przeglądania wiadomości e-mail dowolnemu kontaktowi.

Podsumowując, RoboForm jest godnym zaufania menedżerem haseł i wypełniaczem formularzy, który ułatwia dostęp, korzystanie i udostępnianie kont, notatek i haseł.