Udostępnij

Prosta, czysta i przyjazna dla użytkownika aplikacja zaprojektowana specjalnie dla rowerzystów, biegaczy, pływaków, triathlonistów i sportowców, którzy chcą śledzić swoją aktywność

Co nowego w rubiTrack 5 Pro 5.3.2:

Dodaje obsługę większej liczby typów działań podczas importowania z plików FIT. Poprawia zachowanie podczas importowania działań z uszkodzonymi, nieliniowymi znacznikami czasu. Poprawia buforowanie mapy. Naprawiono problem po kliknięciu znaczników okrążeń na mapie. Przeczytaj pełny dziennik zmian

rubiTrack to dobrze zaprojektowany dziennik szkoleniowy, który umożliwia łatwe monitorowanie, przeglądanie i śledzenie codziennych czynności.

Monitor aktywności

Korzystając z rubiTrack, możesz obsługiwać i organizować zarejestrowane przebiegi i trasy, przeglądać je na mapie, analizować i porównywać w celu udokumentowania procesu treningowego.

W związku z tym możesz wyświetlać swoje aktywności jako kolekcje, pozycje listy lub pozycje kalendarza, synchronizować dane między urządzeniami i śledzić sprzęt, aktualizować dziennik i przeglądać podsumowanie treningu.

Zobacz - >  Secrets Mac 3.2.10 - Pobierz

Sidepanel oferuje natychmiastowy dostęp do dynamicznych grup aktywności i oferuje informacje o bieżącym użytkowniku.

Rejestrator treningu

Aby rozpocząć korzystanie z rubiTrack, musisz najpierw zarejestrować swoją sesję biegania, pływania, chodzenia, jazdy na rowerze lub treningu za pomocą urządzenia fitness z włączoną funkcją GPS, czujnika tętna, licznika kroków lub smartfona.

rubiTrack może pobierać zapisane dane bezpośrednio z różnych urządzeń, takich jak Sunnto, Garmin i Polar, lub przez chmurę za pośrednictwem Garmin Connect, Suunto Movescout i Runkeeper na dysk twardy komputera Mac.

Z głównego okna rubiTrack możesz łatwo przeglądać swoje działania na mapie, analizować i porównywać zarejestrowane dane za pomocą interaktywnych wykresów i czytników danych. Wielką zaletą rubiTrack jest to, że wszystkie działania są automatycznie grupowane i sortowane według różnych statystyk.

Zobacz - >  Air Display Mac 3.4.1 - Pobierz

Ponadto możesz używać rubiTrack do zarządzania sprzętem sportowym, śledzenia danych dotyczących zdrowia, monitorowania postępów treningów codziennie lub co roku.

Dobrze zaprojektowany interfejs

Zastosowana grafika i układ okien pomaga w łatwy sposób odczytać podsumowanie danego działania. W związku z tym można wyświetlić odległość, czas trwania, tempo, prędkość, moc, wzrost, tętno, okrążenia, kalorie, sport, sprzęt, podgląd śladu i warunki pogodowe.

Wbudowany kalendarz można dostosować tak, aby wyświetlał różne poziomy szczegółowości, a podsumowanie treningu pomaga w przeglądaniu aktywności w danym okresie.

Zapisano pod

Rejestrator aktywności Monitor aktywności Analiza treningu Rejestrator Rejestrator Analizator Analiza