Udostępnij

Poręczna i bardzo łatwa w użyciu aplikacja do edycji wideo dla systemu macOS, która umożliwia szybkie przetwarzanie, konwersję i przesyłanie strumieniowe plików wideo

Co nowego w Shotcut 20.06.28:

Nowość: Dodano listę odtwarzania> menu> Dodaj wybrane do generatora pokazu slajdów! Dodano Ustawienia> Serwer proxy do filmów i zdjęć. Zobacz dokumentację Przeczytaj pełny dziennik zmian

Shotcut to potężny odtwarzacz wideo i edytor, który jest w stanie pracować z szeroką gamą formatów audio i wideo dzięki ramie multimediów FFmpeg.

Jednocześnie Shotcut radzi sobie z popularnymi formatami obrazów (BMP, JPEG, TGA, TIFF), a także może odtwarzać treści przesyłane strumieniowo w sieci.

Szybki w instalacji odtwarzacz multimedialny i procesor

Od samego początku aplikacja Shotcut może być używana jako prosty odtwarzacz multimedialny: otwieraj filmy wideo za pomocą operacji przeciągania i upuszczania oraz kontroluj odtwarzanie za pomocą intuicyjnego paska suwaka.

Zobacz - >  Tetris Mac - Pobierz

Ponadto Shotcut zapewnia obsługę wielu skrótów klawiszowych, dzięki czemu masz możliwość zarządzania odtwarzaniem całkowicie za pomocą klawiatury.

Jednak nawet jeśli aplikacja pozwala ukryć górny pasek narzędzi, kontroler suwaków pozostaje obecny przez cały czas (nawet w trybie pełnoekranowym), co może okazać się rozpraszające, jeśli zamierzasz używać Shotcut jako domyślnego odtwarzacza wideo.

Przetwarzaj filmy w mgnieniu oka, stosując wbudowane efekty

Za pomocą górnego paska narzędzi Shotcut możesz łatwo włączyć panel właściwości aplikacji i wizualizować szczegóły dotyczące kodeka wideo, liczby klatek na sekundę, formatu lub współczynnika proporcji. Ten sam obszar wyświetla dane o ścieżce audio i pozwala zobaczyć przypisane metadane.

Aby faktycznie edytować wideo, musisz otworzyć panel Filtry i zastosować jeden z dołączonych efektów audio lub wideo. Pamiętaj, że każdy filtr jest wyposażony w opcje regulacji, dzięki czemu możesz modyfikować efekt, aż dopasuje się do twoich potrzeb.

Zobacz - >  Sync Mac 2.0.14 - Pobierz

Ponadto Shotcut oferuje również możliwość korzystania z możliwości FFmpeg do kodowania i transkodowania treści wideo do różnych formatów.

Wszechstronny, łatwy w użyciu i dobrze zorganizowany edytor wideo

Podsumowując, Shotcut oferuje możliwość wizualizacji, kodowania i transkodowania dużej liczby formatów plików wideo. Ponadto Shotcut zawiera również kolekcję filtrów audio i wideo, które mogą pomóc w zastosowaniu różnych efektów do nagrań przy minimalnym wysiłku.

Zapisano pod

Edytuj wideo Koduj wideo Stream wideo Koduj strumień Edytuj Konwertuj