Udostępnij

Praktyczna i lekka aplikacja specjalnie zaprojektowana, aby pomóc Ci uporządkować i zsynchronizować notatki na wielu urządzeniach

Co nowego w Simplenote 1.11:

Nowy schemat kolorów dla trybów jasnych i ciemnych! Simplenote będzie teraz dynamicznie reagował na aktualizacje wyglądu macOS po wybraniu motywu systemowego. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Wszyscy używamy notatek, aby zapisywać pomysły, przemyślenia, plany na przyszłość wraz z wszelkiego rodzaju listami i innymi ważnymi informacjami, w związku z czym ważne jest, aby mieć stały dostęp do naszych notatek. Dzięki Simplenote możemy teraz uzyskać dostęp do naszych notatek z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Łatwy w użyciu edytor notatek i menedżer z obsługą wielu platform

Simplenote to dobrze zaprojektowana i intuicyjna aplikacja do robienia notatek, która umożliwia proste, łatwe pisanie, edytowanie, udostępnianie i publikowanie notatek za pomocą urządzeń Mac, iOS, Android lub Kindle.

Zobacz - >  SQLite Mac 3.32.0 - Pobierz

Ponadto możesz korzystać z dowolnej przeglądarki internetowej, aby uzyskać dostęp do notatek utworzonych za pomocą aplikacji Simplenote i dokonywać dowolnych zmian w dowolnym momencie, biorąc pod uwagę, że masz połączenie z Internetem.

W głównym oknie Simplenote możesz zacząć pisać swoje pomysły lub przemyślenia, zastosować tagi i użyć wbudowanego formularza wyszukiwania, aby znaleźć i filtrować wyświetlane notatki według ich nazwy, treści lub tagów. Możesz nawet wyświetlić liczbę zapisanych słów i znaków oraz ostatnią modyfikację treści wybranej notatki.

Udostępniaj notatki jednym kliknięciem myszy i w razie potrzeby przywróć poprzednie wersje

Co więcej, Simplenote pomaga przypiąć najważniejsze notatki do góry, opublikować je w Internecie lub uzyskać dostęp do poprzednich wersji dokumentu. Dzięki funkcji Historia możesz cofnąć się w czasie i przywrócić potrzebną wersję za pomocą kilku kliknięć myszy.

Zobacz - >  Mac101 - Pobierz

Inną przydatną i wartą wspomnienia funkcją jest funkcja udostępniania, która umożliwia udostępnianie notatek znajomym, rodzinie lub współpracownikom po prostu poprzez dodanie ich adresu e-mail jako tagu.

Twórz i edytuj notatki na komputerze Mac za pomocą przyjaznego i minimalistycznego interfejsu

Funkcja Tag Simplenote pomaga uporządkować notatki w wielu grupach, co jest prostym sposobem na szybkie i łatwe znalezienie notatki, której szukasz. Jednocześnie pasek boczny pomaga uzyskać dostęp do wszystkich notatek, w tym tych, które przeniesiono do kosza.

Podsumowując, Simplenote to poręczna i bardzo łatwa w użyciu aplikacja do sporządzania notatek, zaprojektowana, aby pomóc Ci pisać, edytować, udostępniać, publikować i organizować notatki z poziomu interfejsu zorientowanego na użytkownika.

Zapisano pod

Edytor notatek Synchronizator notatek Wydawca notatek Editor Synchronizer Publisher Organizer