Udostępnij

Prosta i usprawniona aplikacja dla systemu macOS, która pomaga robić zrzuty ekranu i opisywać je, aby uzyskać punkt widzenia szybciej niż kiedykolwiek wcześniej

Co nowego w Skitch 2.9:

Możesz teraz zalogować się do Skitcha przy użyciu poświadczeń Evernote Business. Twoje adnotacje zostaną następnie zsynchronizowane z kontem Evernote. Przeczytaj pełną listę zmian

Skitch to lekka i łatwa w użyciu aplikacja do przechwytywania obrazów i adnotacji w systemie macOS, która została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić szybkie robienie zrzutów ekranu i dodawanie różnych notatek i obiektów graficznych w celu bardziej naturalnego przekazywania pomysłów.

Aplikacja międzyplatformowa dostępna dla wszystkich głównych platform

Co więcej, korzystając ze Skitcha na komputerze Mac, będziesz w stanie pozbyć się skomplikowanych interfejsów i kłopotliwych elementów sterujących, a także cieszyć się minimalistycznym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, który pomaga w tworzeniu adnotacji i robieniu zrzutów ekranu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Zobacz - >  StatPlus:mac 7.3.0.0 - Pobierz

Aplikacja Skitch jest również wieloplatformowa, z portami dostępnymi dla wszystkich głównych platform stacjonarnych i mobilnych, od macOS i iOS po Androida i Windows.

Oznacza to, że niezależnie od używanego urządzenia możesz skorzystać z prostoty i łatwości obsługi Skitcha, aby udostępniać fragmenty informacji swoim współpracownikom i znajomym, ładnie zilustrowane za pomocą zrzutów ekranu.

Importuj lub przechwytuj obrazy i dokumenty

Aby użyć go do dodawania adnotacji do obrazu, musisz najpierw zaimportować go do Skitcha lub przechwycić za pomocą menu rozwijanego Screen Snap, co pozwoli ci szybko przyciągnąć części ekranu komputera Mac, cały obszar roboczy za pomocą opcji przechwytywania pełnoekranowego Jeśli chcesz zrobić zdjęcie prawdziwego obiektu lub osoby, użyj aparatu iSight w komputerze Mac, aby szybko zrobić zdjęcie.

Zobacz - >  EMail Address Crawler Mac 3

Gdy masz już obraz do pracy, możesz zacząć zaznaczać i zapisywać notatki za pomocą lewego paska bocznego Skitcha, który zapewnia natychmiastowy i łatwy dostęp do wszystkich narzędzi adnotacyjnych.

Tym samym dodawanie notatek i różnych kształtów do obrazu lub dokumentu za pomocą Skitcha pozwala skupić uwagę osoby, która będzie go widzieć, na najważniejszych obszarach, co pozwala na znacznie szybsze uzyskanie opinii na temat Twojej pracy.

Ponadto podczas sesji adnotacji Skitch projekt, nad którym pracujesz, zostanie automatycznie przesłany na Twoje konto Evernote, a podczas edycji dokumentu zostanie on również natychmiast zsynchronizowany, co skutecznie eliminuje potrzebę ręcznego zapisywania.

Udostępniaj i udostępniaj swoją pracę z łatwością, korzystając z wbudowanego automatycznego zapisywania i synchronizacji

Jeśli uważasz, że praca została zakończona i zamkniesz projekt, możesz również powrócić do niego później z ekranu głównego Skitch, aby kontynuować edycję od miejsca, w którym została przerwana.

Zobacz - >  iPhone: jak korzystać z Face ID z maską

Jako dodatkowy bonus, każdy obraz lub dokument, który oznaczysz za pomocą Skitcha, można szybko udostępnić swoim współpracownikom lub znajomym za pomocą funkcji udostępniania aplikacji.

W ten sposób możesz wysłać projekt za pośrednictwem wiadomości e-mail, korzystając z publicznego adresu URL Evernote lub za pośrednictwem sieci społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter.

Złożone pod

Szkicownik obrazu Narysuj obraz Adnotuj zrzut ekranu Szkic Narysuj Opisuj zrzut ekranu

Pobierz Centra

Skitch jest częścią kolekcji do pobrania: Make TIF, Edit JFIF, Image Editors, Create JPG