Udostępnij

Potężny iw pełni funkcjonalny klient VoIP, który umożliwia również sprawdzanie aktualizacji na Facebooku i wykonywanie połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne po niskich stawkach

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną lub po prostu chcesz wykonywać bezpłatne połączenia głosowe i wideo na całym świecie, Skype jest dla Ciebie.

Przyjazny dla użytkownika czat wideo i audio

Skype to darmowa i przyjazna dla użytkownika aplikacja, która oferuje intuicyjny interfejs oraz doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Oprócz tego, że jest poręcznym narzędziem VoIP między komputerami, Skype umożliwia sprawdzanie aktualizacji Facebooka, a także wykonywanie połączeń na telefony komórkowe i stacjonarne po niskich stawkach.

Proces konfiguracji i instalacji jest prosty i szybki. Aby zainstalować aplikację, wystarczy przeciągnąć i upuścić ją w folderze Aplikacje komputera Mac.

Zobacz - >  Quick 'n Easy Web Builder Mac 7.3.0

Łatwa konfiguracja urządzenia audio

Będziesz mógł założyć nowe konto lub zalogować się przy użyciu poświadczeń z głównego okna Skype. Ekran powitalny poprowadzi Cię przez kolejne kroki, które musisz wykonać, aby skonfigurować mikrofon, kamerę internetową i książkę adresową.

Skype ma duży i dobrze zaprojektowany interfejs, z którego można przeglądać kontakty w lewej kolumnie, a Skype Home po prawej.

Z panelu głównego Skype można przeglądać online kontakty Skype i Facebook oraz książkę adresową. Jednym kliknięciem myszy możesz łatwo zmienić sposób wyświetlania kontaktów z wyrównania pionowego na widok siatki.

Narzędzie do połączeń VoIP i wiadomości błyskawicznych

Podczas okresu testowego Skypeowi udało się zaimponować nam wysokiej jakości połączeniami wideo i audio wykonywanymi przy użyciu technologii Voice over IP.

Będziesz jednak mógł cieszyć się wysokiej jakości rozmowami wideo tylko wtedy, gdy wszyscy uczestnicy mają szybkie połączenia internetowe (co najmniej 1,5 MB / s) i kamery HD. Podczas rozmowy wideo lub audio możesz także wysyłać wiadomości błyskawiczne, udostępniać kontakty, przesyłać pliki i robić migawki obrazu wideo.

Zobacz - >  Limit Number of Items Mac 1.0

Ponadto Skype umożliwia użytkownikom łatwe dzwonienie na telefony stacjonarne i komórkowe w dowolnym miejscu na świecie i cieszenie się tym samym odbiorem wysokiej jakości.

Kupując pakiet Premium po skromnej cenie miesięcznie, będziesz mógł korzystać z funkcji udostępniania ekranu, prowadzić wideokonferencje z maksymalnie 10 osobami i wykonywać nieograniczoną liczbę połączeń do wybranego kraju.

Integracja z SMS-ami i Facebookiem

Dzięki integracji z Facebookiem możesz sprawdzić swój kanał wiadomości na Facebooku, publikować aktualizacje statusu tekstowego i zadzwonić do znajomych, jeśli ich identyfikator Skype lub numer telefonu jest wyświetlony w ich profilu.

Mimo że Skype umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości SMS, po różnych cenach w zależności od regionu, do którego chcą dotrzeć, nadawca nie może odebrać odpowiedzi za pośrednictwem wiadomości SMS.

Zobacz - >  Jak wydrukować informacje kontaktowe na kopertach, listach i etykietach na komputerze Mac

Aplikacja do komunikacji wideo na wiele platform

Biorąc pod uwagę wszystko, Skype jest godnym zaufania klientem czatów wideo zaprojektowanym tak, aby maksymalnie ułatwić ci kontakt z rodziną, a także bezproblemowe udostępnianie plików znajomym i współpracownikom.

Pobierz huby

Skype jest częścią tych kolekcji do pobrania: połączenie telefoniczne z komputerem stacjonarnym, komunikator internetowy, klient VoIP