Udostępnij

Mała, ale potężna aplikacja, która umożliwia przechwytywanie zrzutów ekranu, nagrywanie filmów i szybkie wykonywanie podstawowych procedur edycji na komputerze Mac

Co nowego w Snagit 2020.1.5:

Naprawiono awarię podczas otwierania Snagit Capture w nadchodzącym wydaniu MacOS 11 Big Sur Naprawiono problem, w którym niektórzy użytkownicy nie mogą nagrać kamery internetowej Inne poprawki błędów i ulepszenia wydajności Przeczytaj pełny dziennik zmian

macOS ma podstawowe funkcje przechwytywania ekranu, ale opcje dostosowywania są dość ograniczone. Snagit to dyskretna, ale bardzo łatwo dostępna aplikacja na Maca, która oferuje bardziej zróżnicowane funkcje robienia zrzutów ekranu, a także może nagrywać filmy.

Ponadto Snagit udostępnia obszar edycji, w którym można personalizować projekty bez konieczności korzystania z aplikacji innych firm.

Zobacz - >  Adobe InDesign Mac CC 2020 15.1.1

Rób zrzuty ekranu lub nagrywaj wideo w mgnieniu oka

Domyślnie Snagit to aplikacja menu na pasku stanu, która zapewnia także okno przechwytywania z automatycznym ukrywaniem umieszczone w prawym górnym rogu ekranu. W oknie Preferencje aplikacji możesz szybko zdecydować, że tylko jedna z nich będzie włączona. W tym samym czasie można również korzystać z już zdefiniowanych skrótów klawiszowych.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać typ przechwytywania za pomocą dowolnego z tych kontrolerów i zaznaczyć obszar, który chcesz nagrać. Snagit automatycznie wysyła przechwytywania do okna przetwarzania, ale nie przeszkadza to w żaden sposób: jeśli jesteś już zadowolony z wyniku, po prostu wybierz jedno z wielu rozwiązań udostępniania obrazów lub wideo.

Wszechstronne rozwiązania do edycji i udostępniania

Edytor obrazów Snagit zawiera zbiór prostych narzędzi, których można użyć do wyróżnienia niektórych obszarów, zapisania tekstu, usunięcia niektórych elementów i wielu innych. Co więcej, możesz także zastosować filtry kolorów, efekty krawędzi i wiele innych.

Zobacz - >  Stick It Mac 1.0 - Pobierz

W przypadku treści wideo wszystko, co możesz zrobić, to wyświetlić podgląd nagrania i wyciąć określoną część. Na uwagę zasługuje fakt, że Snagit pozwala łączyć się z różnymi kontami online, aby szybko przesyłać końcowe projekty z poziomu aplikacji: dzięki temu cała procedura jest niezwykle prosta.

Potężne narzędzie do przechwytywania ekranu, które obejmuje funkcje edycji i udostępniania

Snagit z powodzeniem jest kompletnym rozwiązaniem do przechwytywania ekranu: możesz przechwytywać zarówno zrzuty ekranu (w tym menu lub całe strony internetowe, na miejscu lub z niewielkim opóźnieniem), jak i filmy wideo (z aktywnością ekranu lub z obrazami przechwyconymi przez kamerę internetową).

Podsumowując, Snagit to narzędzie, którego potrzebujesz, jeśli chcesz wyróżnić niektóre aspekty obrazu lub jeśli chcesz nagrywać prezentacje wideo: użyj jego wbudowanych narzędzi do edycji treści, a następnie udostępnij wyniki znajomym czas.

Zobacz - >  OmniGraffle Mac 7.16 - Pobierz

Zapisano pod

Ekran przechwytywania Przechwytywacz ekranu Rejestrator wideo Przechwytywanie Zapis zrzutu ekranu Zrzut ekranu