Udostępnij

Nowoczesna i zorientowana na użytkownika przeglądarka internetowa specjalnie dostosowana do klasycznego komputera Mac z procesorem PowerPC, który umożliwia bezpieczne odwiedzanie różnych stron internetowych

TenFourFox jest prostą, czystą i intuicyjną aplikacją Mac OS X, która pozwala cieszyć się najnowszymi technologiami zaimplementowanymi w przeglądarkach internetowych, nawet przy użyciu Maca PowerPC.

Nowoczesna przeglądarka internetowa dla komputerów Mac z procesorem PowerPC

TenFourFox używa standardowej przeglądarki Mozilla Firefox i przepisuje ją, aby była kompatybilna z Mac OS X 10.4 i 10.5. Ponadto kod jest specjalnie zoptymalizowany dla komputerów Mac G3, G4 lub G5.

Innymi słowy, TenFourFox to port Mozilla Firefox dla komputerów Macintosh opartych na PowerPC, na których działają starsze wersje OS X, które są nadal kompatybilne ze starszą architekturą.

Zobacz - >  Rotate Files Mac 1.4.2 - Pobierz

Podobnie jak Firefox, TenFourFox obejmuje kompatybilność z szeroką gamą dodatków, funkcje HMTL 5 i CSS 3, zgodność z Acid2 i Acid3 i więcej.

Korzystaj z zalet i funkcjonalności nowoczesnej przeglądarki na komputerze PPC Mac

Ponadto, TenFourFox zawiera kompilację JavaScript just-in-time, przyspieszenie AltiVec kluczowych kodeków medialnych oraz niestandardowe kompilacje dla określonych procesorów PowerPC. Dzięki konkretnej optymalizacji kompilatora, TenFourFox zapewnia lepszą ogólną wydajność.

Jednak zgodność ze starszymi systemami operacyjnymi doprowadziła do utraty całych zestawów funkcji udostępnianych przez nowoczesne wersje Firefoksa. W konsekwencji TenFourFox nie obsługuje w pełni tekstu podstawowego i nie jest w stanie zrozumieć funkcji Apple Advanced Typography w różnych czcionkach międzynarodowych.

Co więcej, TenFourFox nie obsługuje akceleracji graficznej przy komponowaniu i nie obsługuje WebGL.

Zobacz - >  Gifski Mac 2.8.0 - Pobierz

Intuicyjny interfejs ułatwia przeglądanie Internetu

Z drugiej strony interfejs TenFourFox pożycza wiele elementów wizualnych z Firefoksa, co przekłada się na łatwą w obsłudze przeglądarkę internetową. W ten sposób możesz otwierać i obsługiwać wiele kart, stron zakładek i robić prawie wszystko, co robisz przy użyciu nowoczesnej przeglądarki.

Aby korzystać z TenFourFox, wystarczy pobrać odpowiednie archiwum i rozpakować aplikację do wybranej lokalizacji, najlepiej w folderze Aplikacje.

Zapisano pod

Przeglądarka internetowa Firefox PPC Przeglądarka internetowa Przeglądarka internetowa Witryna internetowa Witryna internetowa