Udostępnij

Wszechstronny osobisty asystent zarządzania treścią zaprojektowany, aby pomóc Ci organizować notatki, pomysły i plany, ustalać korelacje między elementami i nie tylko.

Organizowanie notatek w sposób wizualny może pomóc ci śledzić pomysły, znajdować korelacje między różnymi wpisami, opracowywać spójne plany i tak dalej.

Tinderbox to aplikacja systemu macOS, która może pomóc w przechowywaniu notatek w formie mapy, generowaniu osi czasu i udostępnianiu ich jako plików HTML po zakończeniu.

Szybki w instalacji osobisty asystent, który umożliwia wizualne organizowanie notatek

W głównym oknie Tinderboksa można jednocześnie otworzyć wiele kart. Domyślnie okno zawiera dwie zakładki z różnymi trybami wizualizacji dla tego samego projektu: w zakładce Mapa możesz porządkować nowe wpisy w dowolny sposób, natomiast w obszarze Zarys możesz przeglądać notatki w sposób hierarchiczny i zmieniać ich kolejność .

Zobacz - >  CatLight Mac 2.31.4 Beta - Pobierz

Jednak za pomocą menu Widok Tinderbox można łatwo włączyć dowolny z obsługiwanych trybów wyświetlania: mapę, kontur, wykres, oś czasu, mapę drogową, przeglądarkę atrybutów, okno tekstowe lub przeglądarkę łączy.

Aplikacja Tinderbox pozwala także przełączać się w przód iw tył za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu można szybko przełączać się między widokami.

Wszechstronne, ale wymagające rozwiązanie do zarządzania notatkami

Znalezienie sposobu na obejście Tinderboksa nie jest dokładnie intuicyjne, więc warto zapoznać się z interfejsem użytkownika i nauczyć się, jak prawidłowo korzystać z różnych funkcji: dołączony dokument pomocy nie zawiera wielu informacji, ale deweloperzy oferują do pobrania instrukcja Tinderbox.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak w pełni wykorzystać możliwości Tinderbox, możesz przejść na forum Tinderbox i podzielić się doświadczeniami z innymi użytkownikami.

Zobacz - >  Mac: Jak wykonać kopię zapasową iPhone'a w macOS Catalina

Aplikacja do zarządzania treścią zaprojektowana do pracy z notatkami osobistymi

Deweloper udostępnia również książkę „The Tinderbox Way”, która może pomóc znaleźć nowe sposoby korzystania z aplikacji, oraz różne samouczki (dostępne jako produkty komercyjne).

Podsumowując, Tinderbox został zaprojektowany, aby pomóc Ci tworzyć notatki i organizować informacje, generować plany projektów, opracowywać nowe pomysły i tak dalej.

Niestety przepływ pracy w Tinderbox nie jest zbyt intuicyjny, co sprawia, że ​​ma dość stromą krzywą uczenia się, ponieważ możesz mieć trudności z nauką prawidłowego korzystania z niego.