Udostępnij

Darmowe i proste narzędzie macOS, które daje dostęp do dodatkowych ustawień preferencji, które Apple wbudowało w system operacyjny

Co nowego w TinkerTool 7.5 Build 200630:

Dodano wstępne wsparcie dla przyszłych systemów operacyjnych. Dodano nową opcję wyłączenia tymczasowego podglądu w celu edycji zrzutów ekranu. Przeczytaj pełny dziennik zmian

TinkerTool to aplikacja komputerowa dla systemu macOS, która umożliwia dostęp do różnych ukrytych ustawień konfigurowania natywnych składników systemu OS X, w tym Findera, Docka, Safari lub iTunes.

Co więcej, TinkerTool sam nic nie dodaje i działa tylko jako interfejs graficzny do funkcji dostępnych domyślnie za pomocą wiersza poleceń lub w inny sposób.

Pomaga dostosować zachowanie macOS i wykonać kopię zapasową wprowadzonych zmian

Ponadto aplikacja nie wpływa na integralność systemu i wprowadza jedynie zmiany w ustawieniach bieżącego użytkownika. Ponadto deweloper obiecuje, że przyszłe aktualizacje systemu OS X nie zostaną w żaden sposób utrudnione, a w tle nie działają podejrzane procesy.

Zobacz - >  PyCharm Professional Mac 2020.1.3 Build 201.8538.36

TinkerTool umożliwia dostęp do opcji dostrajania wielu opcji systemowych, od czcionek, aplikacji, Findera, Docka, pulpitu, Safari, iTunes po QuickTime. Ponadto obsługuje także opcje resetowania systemu do stanu sprzed TinerTool lub do ustawień domyślnych systemu. Co więcej, możesz także eksportować / importować ustawienia jako pliki .ttps do późniejszego wykorzystania.

Przełączaj różne przydatne ukryte ustawienia bez większego wysiłku

Niezależnie od tego, czy jesteś zadowolony z obecnych ustawień domyślnych, które macOS zapewnia swoim aplikacjom, możesz odkryć wiele przydatnych opcji w TinkerTool, o których istnieniu nie wiedziałeś.

Na przykład możesz wyłączyć efekty dźwiękowe Findera na komputerze Mac, pozwolić, aby Finder zakończył pracę jak normalna aplikacja, wyświetlić wybraną ścieżkę w tytule okna i nie tylko.

Zobacz - >  Keep It Mac 1.8.8 - Pobierz

Oprócz tego możesz ograniczyć niektóre funkcje Findera, dostosować Dock, umożliwiając opcje wyłączenia ręcznego zmieniania rozmiaru, zmiany wyglądu listy siatki, zmiany efektów Launchpada lub wybrania innego miejsca dla Docka.

Aplikacja, o której nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz przełączać ukryte ustawienia systemowe

Inne ustawienia obejmują wybór innego formatu pliku zrzutu ekranu, innego wyjściowego folderu zrzutów ekranu, przełączanie niektórych funkcji aplikacji, wybranie, aby okno Pomocy nie było wyświetlane na pierwszym planie, zmiana domyślnych czcionek aplikacji, domyślnej czcionki Safari i wiele więcej.

Biorąc wszystko pod uwagę, TinkerTool jest bardzo przydatną aplikacją, która łączy ukryte funkcje macOS, których brakuje w Preferencjach systemowych. Jeśli czujesz, że potrzebujesz większej elastyczności w dostosowywaniu macOS, ta aplikacja jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Zobacz - >  CNN Widget Mac 1.5 - Pobierz

Zapisano pod

Tweak mac Dostosowanie Maca Dostosowanie Maca Tweaker Tinker Customizer Tweak

Pobierz huby

TinkerTool jest częścią tych kolekcji pobierania: System Tweak