Udostępnij

Oprogramowanie do anonimizacji, które może być użyte do zapobiegania śledzeniu Twojej aktywności przez strony lub do łączenia się ze stronami internetowymi, które są zazwyczaj blokowane w Twojej okolicy

Co nowego w Tor 0.4.3.6:

Główne poprawki błędów (NSS, bezpieczeństwo, backport od 0.4.4.2-alfa): Napraw awarię z powodu braku dostępu do pamięci podczas kompilacji Tora z obsługą NSS. Naprawiono błąd 33119; naprawiono błąd w wersji 0.3.5.1-alfa. Ten problem jest również śledzony jako TROVE-2020-001 i CVE-2020-15572. Drobne poprawki błędów (CI, Windows, backport od 0.4.4.2-alfa): Użyj poprawnego 64-bitowego formatu printf podczas kompilacji z MINGW na Appveyor. Naprawiono błąd 40026; naprawa błędu w wersji 0.3.5.5-alfa. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Prywatność jest obecnie bardzo ważną kwestią, ponieważ wszyscy monitorują i analizują ruch internetowy. W rezultacie użycie VPN do maskowania twojej aktywności online jest dość popularne.

Zobacz - >  BatteryInfo Mac 1.5 - Pobierz

Chroń swoją prywatność w Internecie i omiń ograniczenia geolokalizacji

Projekt Tor, początkowo opracowany jako bezpieczne narzędzie komunikacji dla US Naval Research Laboratory, stał się standardem, gdy trzeba udostępniać informacje bez narażania tożsamości.

Tora można użyć, aby uniemożliwić stronom śledzenie twojej aktywności lub połączyć się ze stronami internetowymi, które są zwykle blokowane w twoim obszarze. Ponadto możesz publikować strony internetowe bez podawania ich lokalizacji.

Polegaj na wierszu poleceń, aby przekazywać ruch innym użytkownikom

Tor można zainstalować i uzyskać do niego dostęp za pomocą wiersza poleceń, chociaż programiści udostępniają pakiet przeglądarki Tor, który jest łatwiejszy w użyciu i konfiguracji. Wadą jest to, że jesteś chroniony tylko wtedy, gdy używasz przeglądarki Tor.

Jednak wersja wiersza polecenia Tor jest bardziej wydajna, jeśli chcesz hostować określone usługi lub jeśli chcesz być wolontariuszem i przekazywać ruch innym użytkownikom.

Zobacz - >  Jak wyłączyć komputer Mac z automatycznego otwierania pobrań internetowych

Zacznij od zainstalowania Homebrew, a następnie użyj menedżera pakietów, aby zainstalować Tor. Przed kontynuowaniem upewnij się, że masz również Xcode z zainstalowanymi narzędziami programistycznymi.

Kieruj ruchem przez sieć Tor, aby upewnić się, że jesteś anonimowy

Tora można używać z dowolną aplikacją, pod warunkiem, że odpowiednio go skonfigurujesz i upewnij się, że połączenie internetowe aplikacji przechodzi przez sieć Tor.

Oznacza to, że musisz skonfigurować klienta Tora jako proxy SOCKS. Jeśli jesteś zainteresowany anonimowością na poziomie aplikacji, możesz przeczytać dokumentację dostarczoną przez zespół programistów Tora TUTAJ.

Rozwiązanie typu open source, które może pomóc ci dołączyć do sieci Tor i chronić twoją tożsamość online

Tor jest bardzo wydajnym narzędziem, jeśli chcesz anonimizować ruch internetowy: przechodząc przez sieć Tor, ktokolwiek śledzi twoją aktywność, nie ma dostępu do nagłówka danych, który może ujawnić rozmiar pakietu, czas, źródło i miejsce docelowe oraz wkrótce.

Zobacz - >  GarageBand Action Pack Mac 1.1

Podsumowując, Tor jest niezbędny, gdy chcesz bezpiecznie komunikować się i zachować prywatność w Internecie, bez względu na to, gdzie jesteś, pod warunkiem, że jest poprawnie skonfigurowany.

Zapisano pod

Anonimowe przeglądanie Anonimowy przeglądarka Ukrywanie przeglądania Anonimowy Stealth Anonimowy serwer proxy

Pobierz huby

Tor jest częścią tych kolekcji pobierania: Ukryj adres IP