Udostępnij

Ułatwia tworzenie kompleksowych formularzy za pomocą wielu narzędzi i wbudowanych szablonów za pomocą usprawnionego interfejsu użytkownika

Co nowego w Touch Forms Pro 7.40.3:

Nowe filmy instruktażowe krok po kroku dla Touch Forms Pro 7 Poprawki błędów i ulepszenia wydajności Przeczytaj pełny dziennik zmian

Jednym z najlepszych sposobów uzyskania dokładnych informacji zwrotnych od stron trzecich jest skorzystanie z formularzy. Formularze to dokumenty zawierające puste pole, aby użytkownicy mogli uzupełniać dane lub odpowiedzi.

Bez wysiłku projektuj i publikuj swoje formularze

Touch Forms Pro to usprawniona wieloplatformowa aplikacja, która pomaga projektować i publikować formularze elektroniczne z polami pytań, akapitami, odpowiedziami wielokrotnego wyboru i polami wyboru.

Jak wspomniano powyżej, Touch Forms Pro nie tylko pomaga budować formularze, ale przy pomocy programu do przesyłania FTP ułatwia przesyłanie formularzy do witryny.

Zobacz - >  Jak zmusić iMessage do synchronizacji z iCloud na Macu

To powiedziawszy, powinieneś wiedzieć, że Touch Forms Pro może pomóc w projektowaniu i aktualizacji formularzy w trybie offline, połączenie internetowe jest konieczne tylko wtedy, gdy jesteś gotowy do opublikowania.

Zawiera mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci tworzyć kompleksowe formularze

Ponieważ formularze są bezwartościowe bez dalszego przetwarzania i analizy danych, Touch Forms Pro jest wyposażony w wydajną funkcję, która wysyła wypełnione formularze do ciebie przez e-mail, dzięki czemu zawsze będziesz mieć formularze w zasięgu ręki.

Zgodnie z oczekiwaniami, Touch Forms Pro zapewnia możliwość tworzenia formularzy od zera za pomocą określonych elementów formularza, takich jak pola tekstowe, pola tekstowe adresu e-mail, pola akapitowe, odpowiedzi wielokrotnego wyboru, pola wyboru, przyciski przesyłania i sprawdzanie botów , a także obrazy, kształty, tabele.

Zobacz - >  SoundDesk Mac 4.7.1 - Pobierz

Skorzystaj z dużej kolekcji szablonów formularzy

Najbardziej godną uwagi funkcją jest fakt, że Touch Forms Pro umożliwia rozpoczęcie procesu projektowania formularzy za pomocą szerokiego asortymentu wbudowanych szablonów zarówno dla profesjonalnych, jak i osobistych stron internetowych.

Ogólnie rzecz biorąc, Touch Forms Pro, mimo że nie ma natywnego interfejsu OS X, warto wziąć pod uwagę, jeśli szukasz niedrogiego projektanta formularzy dla komputera Mac.

Zapisano pod

Utwórz formularz Formularz projektu Opublikuj formularz Formularz projektu Opublikuj Udostępnij