Udostępnij

Potężna aplikacja zwiększająca wydajność systemu macOS, która pomaga podzielić projekt na małe zadania, aby uniknąć barier mentalnych związanych z reakcją walki lub lotu

Technika Pomodoro do zarządzania czasem mówi, że użytkownik powinien podzielić czas pracy na krótkie okresy i naprzemiennie je z małymi przerwami: w rezultacie twój mózg będzie działał lepiej, a poziom wydajności wzrośnie.

Vitamin-R to aplikacja, która stosuje tę samą zasadę, ale przenosi wszystko na zupełnie nowy poziom: możesz znacznie spersonalizować swoje doświadczenia i ukryć wszystkie inne okna, próbując pozostać skupionym.

Dyskretny interfejs użytkownika do konfigurowania niestandardowych przedziałów czasu

Witamina R została zaprojektowana tak, aby nie przeszkadzać przez większość czasu: aplikacja umieszcza ikonę na pasku stanu i można uzyskać dostęp do jej głównego okna, klikając ikonę. W tym samym obszarze wyświetlany jest licznik czasu pracy i pauzy.

Zobacz - >  Mattermost Desktop Mac 4.5.0 - Pobierz

Aby rozpocząć, w głównym oknie Vitamin-R musisz skonfigurować nowe zadanie: zdefiniuj swój cel w polu tekstowym zawierającym podstawowe narzędzia do edycji, powiąż wycinek czasu z określonym projektem, zdecyduj, które aplikacje powinny być ukryte, aby wyeliminować wszystkie rozproszenia, ustaw długość czasu, a następnie po prostu naciśnij przycisk „Start”.

Następnym razem, gdy spróbujesz utworzyć nowy przedział czasu, witamina R sprawi, że najpierw utworzysz licznik przerw: domyślny licznik przerw jest ustawiony na 5 minut, ale możesz go łatwo dostosować.

Wyeliminuj rozproszenia, aby pozostać skupionym

Vitamin-R oferuje możliwość ukrywania lub zamykania aplikacji i przechowywania tylko tych odpowiednich dla danego zadania. Należy jednak pamiętać, że witamina R nie blokuje dostępu do tych aplikacji w żaden sposób.

Zobacz - >  Firebug Mac 2.0.19 / 3.0.0 Beta 3

Panele Focus Now, Focus Later, Focus ScratchPad i Focus Objective dostarczone przez Vitamin-R oferują możliwość przeglądu swoich bieżących projektów, dzięki czemu nie zgubisz się w szczegółach.

Wysoce konfigurowalna aplikacja do zarządzania czasem z różnymi wbudowanymi narzędziami zwiększającymi produktywność

Jednocześnie możesz analizować poziom produktywności, przeglądając statystyki aplikacji lub dzienniki, lub możesz użyć wbudowanej maszyny do hałasu, aby zrelaksować się podczas pracy.

Vitamin-R zapewnia mnóstwo opcji i możliwości personalizacji, aby pomóc Ci odkryć swój rytm i maksymalnie wykorzystać czas spędzony na pracy.