Udostępnij

Potężna, ale łatwa w użyciu aplikacja macOS zaprojektowana do pracy z urządzeniem skanującym, aby pomóc Ci przetwarzać wszystkie przechwycone obrazy

WAŻNA UWAGA

Co nowego w VueScan 9.7.29:

Ulepszona obsługa 53 skanerów korzystających z układów Genesys Logic Skanery Plustek OpticFilm od 2 do 3 razy szybsze Skanowanie jest cichsze i szybsze Przeczytaj pełny dziennik zmian

Komputer Mac może współpracować z większością płaskich lub automatycznych skanerów podajników, ale pamiętaj, że potrzebujesz również potężnego oprogramowania, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

VueScan to prosta, ale wszechstronna aplikacja macOS, która może obsługiwać ponad 2400 skanerów i pomaga przetwarzać przechwycone obrazy w krótkim czasie.

Klasyczna, ale bardzo funkcjonalna konstrukcja, a także intuicyjny obieg dokumentów

Wszystkie możliwości VueScan, a nawet opcje dostosowywania aplikacji, są dostępne w głównym oknie, które jest podzielone na dwa obszary: po prawej stronie można wyświetlić podgląd zeskanowanego obrazu, podczas gdy lewa sekcja jest zarezerwowana dla paneli narzędzi.

Zobacz - >  Google Web Designer Mac 8.0.3.0603

Aby rozpocząć korzystanie z VueScan, po prostu zeskanuj dokument, który chcesz przetworzyć, uruchamiając aplikację i naciskając przycisk „Skanuj”. VueScan połączy się ze skanerem, a następnie wyświetli przechwycony obraz w głównym oknie aplikacji.

Pochodzi z obsługą popularnych formatów obrazów wyjściowych i podstawowych narzędzi do edycji obrazów

Pamiętaj, że możesz łatwo dostosować wynik, wprowadzając zmiany w panelu wprowadzania: możesz wybrać zadanie, które chcesz wykonać (Skanuj do pliku lub Kopiuj do drukarki), źródło obrazu (skaner lub plik), tryb skanowania, rodzaj mediów i wiele innych. Musisz nacisnąć przycisk „Zaawansowane” z dolnej części okna głównego, aby mieć dostęp do wszystkich opcji.

Co więcej, VueScan pozwala skonfigurować lokalizację wyjściową, nazwy plików, format pliku (TIFF, JPEG lub PDF) i więcej. Warto zauważyć, że VueScan zapewnia obsługę technologii OCR (Optical Character Recognition) i może generować edytowalne pliki PDF.

Zobacz - >  Files Comparator Mac 0.2 Beta

Wysoce konfigurowalne narzędzie do zarządzania skanowaniem

VueScan zapewnia również obsługę przycinania obrazu, może stosować różne filtry (przywracać kolory, przywracać blaknięcie, redukcję ziarnistości lub wyostrzanie) lub może regulować balans kolorów.

VueScan to narzędzie do skanowania, które może komunikować się z dużą kolekcją urządzeń i może personalizować zarówno proces wprowadzania, jak i wynik. W ten sposób możesz zarządzać wieloma zdjęciami jednocześnie, generować wielostronicowe dokumenty PDF i wiele więcej.

Zapisano pod

Skaner do filmów Skaner do papieru Skanuj film Skanuj OCR Film Papier