Udostępnij

Umożliwia szybkie tworzenie listy odtwarzania z generatywną muzyką za pomocą jednego kliknięcia myszy, aby pomóc Ci skupić się na zadaniu i zrelaksować się, gdy zajdzie taka potrzeba

Wotja to proste w użyciu narzędzie macOS zaprojektowane, aby pomóc Ci szybko i bez wysiłku tworzyć generatywne ścieżki muzyczne, listy odtwarzania i albumy, aby pomóc Ci się zrelaksować, medytować i skoncentrować na dowolnym zadaniu, nad którym chcesz pracować.

Twórz losowe utwory muzyczne za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą

Interfejs użytkownika Wotja umożliwia rozpoczęcie generowania własnej generatywnej zawartości audio za pomocą dużego asortymentu wbudowanych generatywnych pakietów muzycznych, a także zbioru różnych szablonów do dopasowania.

Chociaż tworzenie losowego albumu jest tak proste, jak kliknięcie przycisku „Utwórz nowy” na karcie Dokumenty, Wotja nie pamięta list odtwarzania i dokumentów, które otworzyłeś między sesjami, ale pozwala ci je zapisać i szybko otworzyć ponownie poprzez przeciągnięcie i upuszczając je na interfejs.

Zobacz - >  Suitcase Fusion Mac 21.0.0 - Pobierz

Niestety, nie będziesz mógł otworzyć wcześniej zapisanych list odtwarzania, upuszczając je na ikonę Doku Wotji, chociaż jest to najczęstszy sposób, aby to zrobić w systemie macOS.

Przełącz urządzenia wyjściowe audio i zapisz ścieżki do późniejszego wykorzystania

Ponadto możesz również zbudować własną listę odtwarzania z niestandardowymi generowanymi ścieżkami, klikając znak Plus u góry, wybierając pakiet szablonów, którego chcesz użyć, i szablon.

Po utworzeniu własnej listy generatywnych ścieżek audio możesz szybko przełączać się między nimi jednym kliknięciem myszy. Ponadto można edytować atrybuty zwiększania, zmniejszania, trwania i zasięgu poszczególnych ścieżek, klikając przyciski koła zębatego po prawej stronie.

Bieżący album lub listę odtwarzania można również zapisać za pomocą menu Plik lub za pomocą przycisku Udostępnij w prawym górnym rogu okna.

Zobacz - >  Word Reference Widget Mac 1.0

Łatwy w użyciu generatywny zestaw narzędzi do tworzenia muzyki na komputer Mac

Wotja umożliwia zmianę urządzenia wyjściowego audio w razie potrzeby za pomocą menu Opcje> Urządzenia wyjściowe. Korzystając z menu paska stanu narzędzia, możesz również uzyskać dostęp do jego internetowej instrukcji obsługi, jeśli potrzebujesz dodatkowego kierunku.

Biorąc wszystko pod uwagę, Wotja zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do tworzenia losowych generatywnych ścieżek muzycznych, które zwiększają poziom koncentracji, pomagają się zrelaksować, a także poprawiają sen, jeśli cierpisz na bezsenność.